logo SMAKFIT

Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Twoje
  
źródło
  
zdrowia
  
Catering
  
dietetyczny   

Twoje źródło zdrowia Catering dietetyczny

Dieta Sport

#smak-fit
@smakfit

zamów zestaw próbny

zadzwoń do nas

535 213 213

Dieta Sport

Dieta Sport

Aktywność fizyczna nie jest Ci obca? Świetnie! połączenie systematycznych treningów z odpowiednią dietą jest najlepszym sposobem na uzyskanie świetnej kondycji zdrowotnej. Jeśli regularnie ćwiczysz, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważny jest odpowiedni poziom energii na co dzień i dobre samopoczucie.

Czy wiesz, że przy zwiększonym wysiłku Twój organizm traci wraz z potem wiele niezbędnych dla organizmu witamin i minerałów, którychniedobór powoduje obniżenie wydolności fizycznej, trudności z koncentracją i senność? Nie pozwól, aby nieprawidłowo zbilansowana dieta stanęła Ci na drodze do osiągnięcia Twoich celów treningowych!

Przy wzmożonej aktywności fizycznej ważne jest dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii, wysokiej jakości węglowodanów oraz białka w jadłospisie. Odradza się wysoko przetworzone przekąski czy fast foody na rzecz węglowodanów złożonych z niskim indeksem glikemicznym, jak produkty pełnoziarniste, owoce czy warzywa.

Nie mniej istotną rolę w diecie sportowca odgrywają zdrowe tłuszcze roślinne, znajdujące się w olejach, oliwach i orzechach, które zawierają jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Odpowiedni rozkład kaloryczności posiłków zapewni Ci odpowiedni poziom energii przez cały dzień!

Nie można zapominać również o składnikach mineralnych, takich, jak wapń utrzymujący zdrowe kości, żelazo odpowiadające za wydolność fizyczną oraz niezbędny dla odpowiedniego przewodnictwa mięśniowo- nerwowego magnez.

Dieta pudełkowa Sport od Smak Fit to 5 pysznych posiłków, idealnie zbilansowanych pod kątem zawartości witamin i minerałów. Twój jadłospis będzie obfitował w pełnowartościowe, łatwo przyswajalne białko wspierające budowę mięśni, zdrowe tłuszcze oraz węglowodany złożone, niezbędne do utrzymania energii na optymalnym poziomie przez cały dzień. Zapomnij o codziennym bilansowaniu jadłospisu i monotonnych posiłkach

Nasza dieta Sport będzie Twoim sprzymierzeńcem w dążeniu do postawionych sobie celów! jesteś z Kielc lub okolic? Wybierz odpowiednią kaloryczność i zamów swoją dietę już teraz :)

sprawdź inne rodzaje diet

Jak to działa? To proste!

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie z cateringiem dietetycznym Smak-Fit

Zamów telefonicznie lub online

Gotujemy specjalnie dla Ciebie

Dostawa pod wskazany adres

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Witaj w Smak-Fit Catering Dietetyczny na zamówienie Kielce Jesteśmy Twoim nowym spojrzeniem na żywienie

tel: 535 213 213

mail: