logo SMAKFIT

Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Twoje
  
źródło
  
zdrowia
  
Catering
  
dietetyczny   

Twoje źródło zdrowia Catering dietetyczny

Dieta Niski gluten

#smak-fit
@smakfit

zamów zestaw próbny

zadzwoń do nas

535 213 213

Dieta Niski gluten

Dieta Niski gluten

Chcesz mieć pewność, że spożywane przez Ciebie posiłki na diecie bezglutenowej są bezpieczne i dostarczają Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych? Spożywanie produktów zawierających gluten powoduje u Ciebie złe samopoczucie?

Nasza dieta pudełkowa „niski gluten” przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

Dieta bez glutenu jest niezbędnym elementem w życiu osób borykających się z celiakią, chorobą Duhringa, z nieceliakialną nadwrażliwością na gluten oraz alergią na gluten. Może służyć również osobom z Hashimoto, zespołem jelita drażliwego czy autyzmem. Wprowadzenie diety bezglutenowej powoduje w kilku wymienionych wcześniej przypadkach ustąpienie objawów chorobowych i stanowi jedyny sposób ich leczenia.

Czy wiesz, że nieprawidłowo stosowana dieta bezglutenowa może doprowadzić do wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy typu 2 oraz wpływać negatywnie na mikroflorę jelitową?

Co więcej, stwierdzono, że dieta bezglutenowa jest uboga w błonnik, wykazuje wyższy indeks glikemiczny oraz większą ilość nasyconych kwasów tłuszczowych. Zawiera mniej witamin z grupy B, wapnia, żelaza, cynku, magnezu, selenu i miedzi w stosunku do normalnej diety.

Unikniesz tych niedoborów stawiając na dietę rozpisaną przez specjalistów!

Zdrowie i dobre samopoczucie klientów to nasz priorytet. Zaufaj nam i przekonaj się, rezygnacja z glutenu nie musi mieć nic wspólnego z restrykcyjną i nudną dietą!

Jadłospis z niskim glutenem znacznie ogranicza jego udział w potrawach, bazuje on na świeżych owocach i warzywach, roślinach strączkowych oraz nieprzetworzonych produktach bezglutenowych. Nie brakuje w nim zarówno posiłków bogatych w białko pod postacią mięs, ryb oraz nabiału, jak i udziału zdrowych tłuszczów (olejów roślinnych, orzechów, ziaren, nasion).

Nasz catering dietetyczny dostarczy Ci codziennie smaczne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki.

W obecnych czasach znalezienie bezglutenowych odpowiedników tradycyjnych produktów na półkach sklepowych nie sprawia problemu, jednak zbilansowanie jadłospisu, który dostarcza odpowiedniej ilości mikro- i makroskładników już nie należy do najłatwiejszych zadań.

Zamów dietę pudełkową bez glutenu, a zaoszczędzony czas na zakupach, gotowaniu i sprzątaniu przeznacz na to, co sprawia Ci radość!

W diecie "niski gluten" nie wykluczamy całkowicie glutenu, jednak w znacznym stopniu minimalizujemy jego udział w posiłkach. W przypadku celiakii czy alergii na gluten nasza dieta nie jest rekomendowana.

sprawdź inne rodzaje diet

Jak to działa? To proste!

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie z cateringiem dietetycznym Smak-Fit

Zamów telefonicznie lub online

Gotujemy specjalnie dla Ciebie

Dostawa pod wskazany adres

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Witaj w Smak-Fit Catering Dietetyczny na zamówienie Kielce Jesteśmy Twoim nowym spojrzeniem na żywienie

tel: 535 213 213

mail: