logo SMAKFIT

Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Twoje
  
źródło
  
zdrowia
  
Catering
  
dietetyczny   

Twoje źródło zdrowia Catering dietetyczny

Jak to działa? To proste!

#smak-fit
@smakfit

zamów zestaw próbny

zadzwoń do nas

535 213 213

Zamów telefonicznie lub online

Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie sposób kontaktu

Wybierz
 
najwygodniejszy
 
dla
 
Ciebie
 
sposób
 
kontaktu  

Możesz napisać do nas maila, wypełnić formularz online lub zadzwonić - jesteśmy do Twojej dyspozycji! Udzielimy Ci niezbędnych informacji, odpowiemy na Twoje pytania i - co najważniejsze - przekażemy Twoje zamówienie do realizacji, abyś mógł cieszyć się swoimi pysznymi posiłkami jak najszybciej!

Gotujemy specjalnie dla Ciebie

Nasza dewiza? Jakość ponad wszystko!

Nasza
 
dewiza?
 
Jakość
 
ponad
 
wszystko!  

Satysfakcję naszych klientów traktujemy priorytetowo, dlatego nasze posiłki są zawsze przygotowywane z najlepszych jakościowo i świeżych produktów. Doświadczenie naszych kucharzy pozwala na stworzenie wyjątkowych połączeń smakowych przy jednoczesnym zachowaniu maksimum składników odżywczych, aby dieta dostarczała wszystkiego, czego potrzebuje organizm. Dieta pudełkowa od Smak fit to gwarancja najwyższej jakości!

Dostawa pod wskazany adres

Zawsze na czas!

Zawsze
 
na
 
czas!  

Nie musisz się obawiać o terminową dostawę. Nasi kierowcy bez trudu trafiają pod wskazane adresy bez względu na to, jakie godziny dostawy preferujesz. Nasze samochody są specjalnie przygotowane do transportu posiłków. Dzięki odpowiednim warunkom przewozu możesz cieszyć się zdrowymi i smacznymi posiłkami zgodnie z Twoimi oczekiwaniami czasowymi. Ciężkie warunki drogowe i wczesne pobudki nie stanowią wyzwania dla naszych dzielnych kierowców. Nieważne o której godzinie zaczynasz dzień - możesz być spokojny, że pod Twoimi drzwiami zawsze będzie na Ciebie czekał zestaw pysznych posiłków, abyś mógł świetnie rozpocząć nowy dzień!

oblicz kaloryczność zamów online