logo SMAKFIT

Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Twoje
  
źródło
  
zdrowia
  
Catering
  
dietetyczny   

Twoje źródło zdrowia Catering dietetyczny

Jak to działa? bardzo prosto

#smak-fit
@smakfit

zamów zestaw próbny

zadzwoń do nas

535 213 213

Zamawiasz telefonicznie lub online

Pierwszy, najważniejszy krok do osiągnięcia wymarzonego celu.

Pierwszy,
 
najważniejszy
 
krok
 
do
 
osiągnięcia
 
wymarzonego
 
celu.  

To z kolei najłatwiejszy, ale bardzo ważny krok do osiągnięcia wymarzonego celu! Dietę możesz w prosty sposób zamówić telefonicznie lub korzystając z dostępnego na stronie formularza online, resztę zrobimy za Ciebie.Tobie pozostaje cieszyć się smakiem dostarczanych potraw, witalnością, zmieniającą się sylwetką oraz zaoszczędzonym czasem.

My gotujemy specjalnie dla Ciebie

Nasza dewiza? Jakość ponad wszystko!

Nasza
 
dewiza?
 
Jakość
 
ponad
 
wszystko!  

Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy posiłki wyłącznie ze świeżych składników o najwyższym standardzie. Naturalna woda źródlana z własnej studni głębinowej a także świeże zioła z naszej prywatnej szklarni to tylko niektóre z wyróżniających nas atutów. Każdego dnia Twoje dania są przygotowywane przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy dzięki doświadczeniu potrafią w przepyszny sposób łączyć smak z wymaganymi składnikami odżywczymi. Dzięki zdobytej już wiedzy dopasujemy się idealnie do Twoich oczekiwań, a ogromna różnorodność serwowanych posiłków sprawi, że nie straszna Ci będzie kulinarna nuda.

Dostarczamy Tobie pod drzwi

Zawsze na czas!

Zawsze
 
na
 
czas!  

Spokojnie, będziemy na czas :)Bez trudu trafiamy pod wskazane adresy dzięki flocie aut specjalnie przygotowanych do transportu posiłków w odpowiednich warunkach. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za ten dowóz. Przede wszystkim chcemy, abyś mógł cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.Wychodzisz do pracy przed wschodem słońca? A może lubisz dłużej pospać? Nic nie szkodzi, poinformuj nas o Twoich oczekiwaniach, a my zrobimy co trzeba, aby im sprostać. Naszym dzielnym kierowcom nie straszne są wczesne pobudki czy ciężkie warunki na drodze. Każdy z nich, niczym cichy bohater, zostawia pod Twoimi drzwiami zapas posiłków na cały dzień, abyś otwierając drzwi, nie zależnie od tego, o której wstajesz, rozpoczął go z uśmiechem na twarzy.

oblicz kaloryczność zamów online