Loading...

Twoja Dieta

Ponieważ catering dietetyczny jest naszą specjalnością, doskonale wiemy, że dieta musi być dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego oferujemy Ci dostarczenie dzień w dzień pięciu ściśle dopasowanych do twojego zapotrzebowania kalorycznego pełnowartościowych posiłków, które zapewnią Ci niezbędną ilość energii, witamin i składników mineralnych w odpowiednich proporcjach.

Dieta z dowozem jest idealnym sposobem na codzienne wyżywienie nie tylko dla osób nie mających czasu, aby samodzielnie przygotować sobie posiłki, lecz dla każdego, kto chciałby zatroszczyć się o swoje zdrowie i dać swojemu organizmowi to, czego dokładnie potrzebuje.

Wybierz dietę:

Dieta:?
Standardowa
Bez glutenu
Wegetariańska
Bezlaktozowa
Wybierz płeć:?
Kobieta
Mężczyzna
Cel diety:?
Redukcja wagi
Zwiększenie wagi
Aktywność:?
Brak
Mała
Średnia
Duża
Bardzo duża
Wpisz dane:?
waga
wzrost
wiek
Potrzebujesz 75 kcal *
* Jeśli chcesz schudnąć wybierz kaloryczność posiłków poniżej tej wartości.
* Jeśli chcesz przytyć wybierz kaloryczność posiłków powyżej tej wartości.

Dieta standardowa

Dieta 1000 kcal

Ponieważ jest to bardzo ubogoenergetyczna dieta, to jest ona rekomendowana jedynie dla osób, które mają bardzo małe dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. 1000 kcal jest to porcja energii w sam raz idealna dla tych, którzy mają niską masę ciała, a ponadto nie wykonują żadnej aktywności fizycznej. Dobrze sprawdzi się więc jako dieta przeznaczona dla szczupłych kobiet o bardzo drobnej budowie, ewentualnie dla osób starszych.

Dieta 1200 kcal

Polecamy ją głównie osobom trudniącym się lekką niewymagającą pracą niefizyczną (np. biurową) i jednocześnie wykonującym niewielką aktywność fizyczną. Dieta 1200 kcal rekomendowana jest przede wszystkim dla osób mocno zdeterminowanych i nastawionych na szybki spadek masy ciała na poziomie 0,5 – 1,5 kg tygodniowo. Dzięki tej diecie można bez wyrzeczeń i głodówek oraz dodatkowych treningów zdrowo i systematycznie pozbywać się nadprogramowych kilogramów.

Dieta 1500 kcal

Tę ilość kalorii oraz niezbędnych składników odżywczych rekomendujemy głównie dla kobiet aktywnych fizycznie, choć nie tylko. Świetnie sprawdzi się ona również jako całodzienne wyżywienie dla mężczyzn podejmujących zaledwie niewielką aktywność fizyczną. Ponieważ również i dieta 1500 kcal jest dietą ubogoenergetyczną, może być z powodzeniem stosowana przez osoby marzące o zrzuceniu kilka zbędnych kilogramów.

Dieta 1800 kcal

Ta dieta zalecana jest dla mężczyzn o średniej aktywności fizycznej, a więc takich, którzy regularnie uprawiają sport lub też pracują fizycznie. Taka ilość kalorii i składników odżywczych sprawdzi się również w przypadku kobiet o dosyć wysokiej aktywności fizycznej. Osobom, dla których ta dieta jest optymalna, marzącym o widocznych efektach w postaci redukcji masy ciała, doradzamy, aby uwzględniły codzienny wysiłek fizyczny.

Dieta 2000 kcal

Rekomendowana jest trzem typom osób – mężczyznom z dosyć widoczną nadwagą, mężczyznom uprawiających intensywnie sport oraz osobom obojga płci marzących o zmianie swoich nawyków żywieniowych na znacznie zdrowsze. Pierwszej grupie mężczyzn z pewnością sprawdzi się idealnie jako dieta odchudzająca. Jeśli jednak ktoś nie chce się odchudzać, lecz zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe na znacznie zdrowsze, także powinien zainteresować się dietą 2000 kcal.

Dieta 2300 kcal

Taka ilość kalorii oraz składników odżywczych jako spójna dieta została opracowana w ramach naszego specjalnego programu żywieniowego. Ponieważ dostarcza bardzo dużo energii, nie jest dobra dla wszystkich. Polecamy ją więc przede wszystkim tym, którzy na co dzień intensywnie trenują różne sporty, oraz osobom borykającym się od dłuższego czasu z dosyć znaczną nadwagą.

Dieta Spersonalizowana

Dieta Spersonalizowana kierowana jest do osób, które ze względu na swój tryb życia, stan zdrowia lub preferencje smakowe wymagają prowadzenia indywidualnego żywienia, eliminującego lub włączającego do diety określone składniki odżywcze lub produkty spożywcze. W diecie tej uwzględniamy prośby klientów dotyczące składu i jakości diety. Dieta indywidualna polecana jest głównie osobom z nietolerancjami lub alergiami pokarmowymi, zwłaszcza na gluten, laktozę, kazeinę, fruktozę, histaminę, salicylany oraz innymi chorobami dietozależnymi, które wymagają stosowania konkretnych zaleceń żywieniowych

Dobór diety

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas wyboru diety. Po krótkie rozmowie nawet telefonicznej jesteśmy w stanie podpowiedzieć Ci co będzie najlepsze dla Ciebie. Dobierzemy kaloryczność, wartości odżywcze a także Twoje ulubione produkty.

 

 

 

formularz kontaktowy